Vispas controle Veenendaal

terug naar overzicht

Maandag, 3 mei 2021

Afgelopen zaterdag 1 mei heeft het controle team van HSV de Rietvoorn een onaangekondigde controle ronde uitgevoerd in Veenendaal.

De tientallen sportvisser die gecontroleerd werden op o.a. het bezit van hun Vispas hadden dit allemaal netjes voor elkaar. Wat ons betreft goed om te zien dat de voorschriften netjes worden nageleefd. Zo houden we het visplezier voor eenieder in stand.

Vanaf 2021 is er nieuw leven geblazen in het controle team van HSV de Rietvoorn en zal er waar nodig actiever worden gecontroleerd en gehandhaafd. Dit zal gebeuren op basis van meldingen, op zichzelf staande controleacties en tijdens speciaal geplande controledagen. Een controleur zal zich ten alle tijden aan u legitimeren doormiddel van een controle pas van HSV de Rietvoorn te tonen.

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies