Wedstrijden 2021 van start in Covid periode

terug naar overzicht

Vrijdag, 21 mei 2021

In deze tijd van Corona hebben wij geluk met onze hobby vissen dat we deze kunnen blijven uitoefenen. Maar helaas door de maatregelen die worden gesteld door het ministerie en de gemeente Veenendaal konden wij geen activiteiten en/of wedstrijden organiseren. Wij hebben nu van de gemeente Veenendaal toestemming om wedstrijden te organiseren voor onze senioren leden en daarbij rekening houdend met de maatregelen die gelden. De wedstrijden die wij nu als vereniging gaan organiseren zullen wij plaatsen op onze site onder het kopje wedstrijden en dan onder 60+ wedstrijden en vrije wedstrijden(Covid periode). Als er vragen zijn omtrent deze wedstrijden kunt u contact opnemen met Gerard Lodder 06-27155731/ gjlodder@hotmail.nl

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies